• rejsy na statku
  • o nas
  • współpraca z kruzy.pl
  • regulamin
  • kontakt z kruzy.pl

Kim jesteśmy?

Kruzy.pl specjalizuje się w organizowaniu wakacji i wypoczynku w najbardziej atrakcyjnych miejscach świata. Nasze biuro powstało w 2008 roku, a od 2010 roku Kruzy.pl jest jedną z głównych marek Grupy VENITI spółki posiadającej w swoim portfolio portal Plażuj.pl. W przeciągu naszej stosunkowo krótkiej działalności zdążyliśmy zgromadzić rzeszę sympatyków, którzy co roku wracają, by właśnie z nami spędzić wakacje. Naszym celem jest wyznaczać nowe trendy na polskim rynku turystycznym. Zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami z wykorzystaniem osiągnięć najnowszej technologii. Profesjonalizm, partnerstwo oraz rzetelność to dla nas podstawa udanej współpracy.

Nasza oferta

Proponujemy Państwu najciekawsze miejsca świata, a nasze oferty dobieramy z niezwykłą starannością, tak by zadowolić, każdego, nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Organizujemy zarówno wyprawy indywidualne, jak i grupowe, a naszą specjalnością są rejsy wycieczkowe. Wierzymy, że możliwość zwiedzenia kilkunastu egzotycznych miejsc świata, na naszych luksusowych statkach zapewni Państwu niezapomniane przeżycia i niecodzienne doświadczenie. W naszej ofercie znajdziecie również kompleksową propozycję wyjazdów typu Incentive. Pod marką VENITI Business Travel realizujemy zagraniczne wyjazdy typu Incentive & Corporate czyli motywacyjne wyjazdy firmowe, wyjazdy na szkolenia, konferencje i kongresy oraz na targi. Oferta dostępna na www.vbt.com.pl.

Jeśli macie Państwo własną wizję idealnego wyjazdu lub rejsu, podzielcie się z nami swoim pomysłem, a my postaramy się go wspólnie zrealizować. Pytania kierujcie na adres rezerwacje@kruzy.pl, lub telefonicznie pod numerem +48 22 490 99 50.

To właśnie Wy jesteście naszą największą inspiracją.

Dokumenty firmy

Certyfikat Towarzystwa Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA

Koncesja Organizatora Turystyki

Warunki uczestnictwa w rejsie

Ogólne Warunki ubezpieczenia kosztów rezygnacji TU EUROPA SA

Ogólne warunki ubezpieczenia Travel World Tu EUROPA SA