O Nas

Zaproszenie do wspólnej przygody

Nasza historia

Nasza historia to przykład jak od amatora, podróżnika, żeglarza możesz dojść do szefa sporej firmy zarządzającej kilkudziesięcioma łódkami w kraju i za granicą. Będąc przeciętnym kolwalskim chciałem mieć sprawdzony sposób na odpoczynek. Tak właśnie zrodził się pomysł założenia ze znajomymi małej firmy zajmującej się organizacją łódek na wycieczki dla znajomych. W następnym etapie otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnego feedbacku na temat naszych działań, co dodało nam skrzydeł i zainspirowało nas do daleszego rozwoju naszej firmy. Tak mijały kolejne lata, aż zostaliśmy okrzyknięci najlepszą firmą zajmującą się żeglugą.

Nasza firma

Jak pracujemy?

W naszej firmie znajdziesz kilka osób, które specjalizują się w różnych dziedzinach żeglugi morskiej. Staramy się posiadać wielofunkcyjny zespół, który sumarycznie zna się na każdym aspekcie żeglowania. I jesteśmy pewni, że nam się to udało!

Bez względu na to jakie doświadczenie posiadasz w żeglowaniu doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które w twoim przypadku najlepiej się spełni.

Oznacza to, że nawet jeśli nie posiadasz zielonego pojęcia o żegludze wszystkiego Cię nauczy i wskażemy Ci właściwy kierunek. Nie zwlekaj – odezwij się do nas jak naszybciej!

boat-rental-17
856 +
Rocznie klientów
42
Partnerskie marki
15
Lat doświadczenia
197
Łodzie
Nasze Wartości

Bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu

Nasze łodzie genialnie wyglądają i świetnie realizują swoje funkcje, ale przede wszystkim są bezpieczne. Nawet jeśli nie posiadasz zaawanasowanych umiejętności żeglarskich to możesz bez problemu obsługiwać i sterować naszymi łodziami. Potrzebujesz tylko niedużego szkolenia, którego udzielimy Ci w trakcie wynajmu łodzi.

Nasz Zespół

Członkowie naszego zespołu

Zobacz kto gości na pokładzie naszej firmy!

Wiktor

CEO - założyciel

Oliwer

Nawiązywanie relacji partnerskich

Anna

Menadżer marketingu

Waldemar

Wsparcie
Najbliższe Wydarzenie

Międzynarodowy Pokaz Łodzi

2020 Zobacz Zwiastun